Šaliansky Maťko

Dňa 2. 12. sa na našej škole uskutočnilo školské kolo 18. ročníka v prednese slovenskej  povesti Šaliansky Maťko Jozefa Cígera Hronského. Žiaci sa prezentovali v troch kategóriách:

1. žiaci 2. a 3. ročníka,
  2. žiaci 4. a 5. ročníka,
  3. žiaci 6. a 7. ročníka.

Súťaž vytvorila deťom priestor na rozvoj ich tvorivých a interpretačných schopností.

Tými najviac zaujali v:

1. kategórii  Michaela Bôžiková,
  2. kategórii  Martina Bárdyová,
  3. kategórii  Terézia Majtánová.

Víťazi našu školu reprezentovali dňa 8. 12. 2010 na obvodnom kole v Centre voľného času, kde svoje kvality opäť potvrdili. V 2. kategórii sa na 3. mieste umiestnila Martina Bárdyová a v 3. kategórii sa na 3. mieste umiestnila Terézia Majtánová. Dievčatám srdečne gratulujeme!

Mgr. Dagmar Valová